תזונה וקריסטלים שיכולים לתמוך בבריאותך

  קריסטלים

הקריסטלים הם מינרלים אשר התגבשו בתהליך איטי, במעמקי כדור הארץ

לכל קריסטל ישנן תכונות ואיכויות שונות שיכולות לתמוך בנו ולסייע לנו במגוון תופעות.

 

אמטיסט (אחלמה) – משוייכת לצ'קרת העין השלישית, מרגיעה ומשקיטה את התודעה, מאטה את מהירות גלי המוח ומאפשרת רגיעה, מדיטציה ושינה. מרגיעה כעס, כאבי ראש.

גארנט- "אבן ההתחייבות", מאזנת ומקרקעת, מחזקת יכולת התמדה ודבקות במטרה, בטחון עצמי, תשוקה, יצירתיות. מטהרת את הדם ומסייעת לוויסות המחזור החודשי והגברת הדימום במידה וחלש מידי. מחזקת תשוקה מינית, מחזקת את הפריון. משפיעה על מערכת העצבים ולכן טובה לכאבי גב, שרירים, עמה"ש וצוואר, מאזנת את זרימת הדם בגוף. טובה לריפוי הרעלות, דיכאון ותת פעילות של בלוטת התריס.

קרנליאן- אבן בעלת אנרגיה נשית, מכניסה שמחה ומתמירה רגשות שליליים לחיוביים, מנקה את הדם ומטהרת את מערכת הרבייה. מאזנת הפר ם ורגשיים, מרככת רגשות שליליים, לכאבי שרירים, כאבי גרון, כאבים באגן.מטפלת בהפרעות במחזור החודשי, משפרת את תפקוד מערכת העיכול, ממוססת כאבי שרירים, עוזרת לגוף להגיע למשקלו האידאלי.

מונסטון- מסמלת נשיות, מחזוריות, לידה ורוגע. איזון הורמונלי,מקלה על בחילות הירון, מאזנת נשימה, טובה לאסטמה.

סודלייט- אבן מרגיעה ומנחמת,מרגיעה מחשבות, לבעיות שינה כמו התעוררויות מרובות, טובה לטיפול במערכת הלימפה, לטיפול בדלקות וזיהומים שונים, טובה לאלרגיות מסוימות, טובה לטיפול בבצקות. מחזקת סידן בגוף.

אמזונייט- אבן האותנטיות, מרגיעה חוסר שקט ואנרגיות שליליות, מחזקת אופטימיות, הערכה עצמית ושמחת חיים, מחזקת מערכת חיסון ומונעת מחלות, מאזנת חילוף חומרים בגוף, מעודדת איזון הסידן בגוף.

אוונטורין- מקילה על כאבים מכל הסוגים- פיזיים ורגשיים. מחזקת את יכולת הריפוי העצמי. להנחה על כאב פיזי מסויים, להרגעת מתחים.

 

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר
אין מספיק פריטים זמינים. נותרו רק [max].
הוסף לרשימת המשאלותעיין ברשימת המשאלותהסר רשימת משאלות